Najbolja klasa u WoW-u

Diskusije o svim igrama MMORPG i MMOG zanra.

Moderators: Meki, CoR3, BuTcH3RR

DmX
Volim da komentarisem
Volim da komentarisem

Najbolja klasa u WoW-u

Postby DmX » 23 Mar 2006, 12:08

Dakle, koja je po Vama najbolja klasa u WoW-u - ali objektivno govoreci, a ne da se kaze da je najbolja samo zato sto Vi igrate sa njom :wink:

Ja cu navesti samo najvece prednosti (ako neko mozda ne zna) svih klasa :

- Warrior (najbolji armor, moze nositi sva oruzja, ali mnogi se zale da je upravo warr najslabija klasa)

- Priest (najbolji healer u igri,shadow priest je prema nekima najbolja klasa u PVP, daje najbolju kombinaciju ako se upari sa warriorom)

- Warlock (po mnogima klasa koja moze raditi najvise problema po Battlegroundima iskljucivo zahvaljujuci fear-u i Soul linku, kao i Saccabus)

-Shaman ( to je najsolidnija klasa u wow-u, prosjecan melee,prosjecan spellcaster, dakle, najkompletnija klasa uz paladina)

-Paladin (definitivno najbolja klasa, imate maltene warriora healera, pa su zbog toga populatno prozvani Healadin)

- Mage (klasa koja je nocna mora za warriora, dobar mage pobjedjuje istog za 5 sec)

- Druid (jedna od najinteresantnijih klasa, imate mogucnost pretvaranja u medvjeda i ostale zivotinje, takodje klasa koja moze da bude Main tank u instancama)

- Hunter (najbolja klasa za PVP, ali nepravedno.Hanter bi trebao da bude najbolji u PvE, ali eto, Blizzard se pobrinuo da napravi veliku gresku.Jedna od njih : Hunter moze da drain-uje 2000 mane, sto je vise od Priesta i warlocka zajedno, cija je to specijalnost)

-Rouge (samo ime govori, pravi lopov, radi najbolje dmg-e sa ledja, cesto poguban za clother-e, najbolja klasa za nosenje zastave u Battlegroundima jer ima sposobnost sprinta)

Nadam se da nisam nesto zaboravio (pisao sam na brzinu) ... :wink:

Dakle, mene interesuje sta drugi misle o tome koja je klasa najbolja, ali po meni :

1. Najbolji na PVP serverima : Hunter

2.Najbolji u PvE serverima : Mage
Image

ffddfe
Registrov'o se tek
Registrov'o se tek

Postby ffddfe » 24 Mar 2006, 20:48

erm...jah

Komentar za rogue nije bas prikladan. Sa alliance strance druid je najbolji flag carrier sa horde strance shaman (brzina na oba karaktera + instant aoe slow na shaman-u, plus tona armor-a i mogucnost samostalnog lijecenja).

Najjaca pvp klasa definitivno warrior. Ama bas nista u igri nema toliku destruktivnu moc kao warrior u epic-ima.

Bijeli udarci za 1300, zuti za preko 4,000...samo gledaj pat's pvp video i sve ti je jasno.

dacho
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Postby dacho » 24 Mar 2006, 21:22

ma vala ne znam sta bi vam rekao...po meni svaka klasa ima svoje prednosti i mane tako da za mene nema naj bolje samo ima ono koja mene naj bolje odgovara igrao sam sa shamanaom taurenom i dosao do 32 lvl i uzasno mi se zgadio mrzim taj tip heroja iako je shaman jedan od boljih ja g ne gotivm...vise volim warriore al definitvno Hunter sa kojim i igram ono meni naj vise odgovara al eto dosta ga raje mrzi......et toliko od mene

Shone
Forumas
Forumas

Postby Shone » 24 Mar 2006, 21:53

I ja sam igrao sa Taurenom shamanom ali mi se nikako nesvida.Najvise volim klasu undead i jos kad je rogue,ma ljepota :D
Last edited by Shone on 10 Sep 2006, 19:25, edited 1 time in total.
Beyond your senses.

Wolfy
Stari forumas
Stari forumas

Postby Wolfy » 25 Mar 2006, 01:53

Pa sad....po meni u hordi je najbolji shaman....a za hordu ne znam bas previse, igram alliancu.

Allianca...auuu svaka klasa je dobra na svoj nacin, iako ja preferirma druida, kojeg i igram. Sama for amjenjanja feral oblika je genijalna, mozete biti sve....a paladini su posebna prica, jos ako ima epic healing gear...ne mozemo mu niko nista.
Hunteri su super za PvP, to se slazem, ubijaju sve zivo u BG-ima.
A za soliranje rogue alchemist roka sve zivo. 'Em moze vanishovati, 'em se lijeci svojim potionima.
Najbolja kombinacija za igranje u paru...definitivno dva druida :) jedan tanka, drugi lijeci, jednom nestane mane, drugi ga zamjeni, onaj prvi tanka i sve tako.

Eto, jel dosta? :mrgreen:
Lalala !

Sijedi
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Night Elf Rogue

Postby Sijedi » 25 Mar 2006, 02:41

Ej znal neko kakav je night elf rogue poceo sam sa njim igrati pa ...

BoRiX
Registrov'o se tek
Registrov'o se tek

Postby BoRiX » 27 Mar 2006, 10:23

lool ljudii pa najjaca klasa u Batllegroundsima je svakako shamy (doduse i hunter je dobar)
Stvarno mislim da dobar shamy moze oprat warriora a da mu ovaj neuzme pola hp-a

DmX
Volim da komentarisem
Volim da komentarisem

Re: Night Elf Rogue

Postby DmX » 27 Mar 2006, 12:25

atrnovac wrote:Ej znal neko kakav je night elf rogue poceo sam sa njim igrati pa ...

Jedna od najboljih rasa za rogue-a je Ne, jer ima visok agility i "prirodno" ima Stealth :wink:
Image

DmX
Volim da komentarisem
Volim da komentarisem

Postby DmX » 27 Mar 2006, 12:29

ffddfe wrote:erm...jah

Komentar za rogue nije bas prikladan. Sa alliance strance druid je najbolji flag carrier sa horde strance shaman (brzina na oba karaktera + instant aoe slow na shaman-u, plus tona armor-a i mogucnost samostalnog lijecenja).

Najjaca pvp klasa definitivno warrior. Ama bas nista u igri nema toliku destruktivnu moc kao warrior u epic-ima.

Bijeli udarci za 1300, zuti za preko 4,000...samo gledaj pat's pvp video i sve ti je jasno.

Prvo, warrior nema sanse da pukne 4000 dmg-a,pa Pat je na traileru opalio 2700 i to je bio maximalno ;)

Drugo, jer znate vi koliko treba da bi jedan warrior imao full epic armor :D :D
Image

marsiPulami
Forumas
Forumas

Postby marsiPulami » 27 Mar 2006, 12:30

Meni licno je warladin i critladin najbolja klasa, hvala yebenom blizzardu za to, mada mi i dobro uradjen warlock nije losh 8)
Image
Image

orby
Samo da nesto pitam
Samo da nesto pitam

Postby orby » 27 Mar 2006, 12:39

undead shaman ? o kojoj je ovdje igri rijec posto u WoWu nema undead shamana

zorg
Forumas
Forumas

Postby zorg » 12 Apr 2006, 10:16

ja kako znam shaman-a je moguce birat kod orka,taurena,troll-a

Tomahawk Fare
Registrov'o se tek
Registrov'o se tek

Postby Tomahawk Fare » 12 Apr 2006, 16:09

Ma sta cu ja kad ne mogu da napravim acount i nemogu da neđem nase servere i neznam uopste dal postoje. recite mi kako da nađem neki nas servr
i kako da napravim acount jer ja imam normalni update 1.10.1 al ne mogu da napravim acount
El-Fare

Vujo^FiReStArTeR
Pred ban: Excessive Spam

Postby Vujo^FiReStArTeR » 23 Jun 2006, 12:03

Ja volim preistove, steta igram samo kod frenda ali cu si nabavit uskoro, neko je gore napiso da su paladaini DEFINITIVNO najbolji zasto onda ne igraju svi sa paladinima...
jel vi znate kako se sprdaju na njihov racun da su cenzurisano...

evo jedne sale

zasto su ruzicaste hlace tako skupe na AH, jer svi paladini to jednostavno morajuuu imat...
Image

GnomishPOWA
Volim da komentarisem
Volim da komentarisem

Postby GnomishPOWA » 24 Jun 2006, 13:13

Najbolja klasa ne postoji. To je sve do taktike. Ja igram rogue-om i mogu da pobijedim sve osim dobrog warriora i reck bomb paladina

Return to “MMORPG & MMOG”