Call Of Duty 4 Update Server Mod's

Sva pitanja, sugestije i kritike u vezi BIHnet Games servera. Ovdje također možete i predlagati nove servere.

Moderators: I2oni, GA podrška

saba
Forumas
Forumas

Call Of Duty 4 Update Server Mod's

Postby saba » 22 Mar 2010, 12:20

Poštovani,

upucujem Molbu na razmatranje, vezanu za postavljanje COD4 Modova na Bhtelecom Servere.
Takodzer, zelio bi da pitam da li postoji nacin, da se na server Updateuju neke od novih mapa za COD4 kojih ima mnogo, jer ove koje se vrte na Serveru BhTelecoma su veoma dosadne?

Igrao sam na drugim serverima i primjetio, da je igra potpuno drugacija za razluku od igre koja je na BhTelecom Serveru.

Toliko.
Cao.
vChatAdministrator

Zeberdee
Okorjeli forumas
Okorjeli forumas

Re: Call Of Duty 4 Update Server Mod's

Postby Zeberdee » 22 Mar 2010, 14:18

Ma modovi da se upload tipa promod,zombie mode,only sniper mod itd.To bi jako dobro bilo,ja sam za promod ali od toga nema nis to znam ne samo ja vec svi :mrgreen:

ultranova12345
Ovisnik
Ovisnik

Postby ultranova12345 » 22 Mar 2010, 16:06

Ja sam totalno ZA da se dodaju nove mape i izbace neke.
Npr. ne kontam cija je ideja da se SHIPMENT vrti u TDM rotaciji. Ljudi dragi ta mapa je za 1 v 1. I svakako nove zanimljive mape bi bile extra. Tipa MATMATA i TOUJANE cod4 edit i ostale za koje ne znamo.

WakUm
Okorjeli forumas
Okorjeli forumas

Postby WakUm » 22 Mar 2010, 17:13

Zeberdee wrote:Ma modovi da se upload tipa promod,zombie mode,only sniper mod itd.To bi jako dobro bilo,ja sam za promod ali od toga nema nis to znam ne samo ja vec svi :mrgreen:

I ja al jbg , neće pa neće a mod promijenit nije teško ... vjerovatno ... :mrgreen:

ultranova12345
Ovisnik
Ovisnik

Postby ultranova12345 » 23 Mar 2010, 10:24

WakUm wrote:
Zeberdee wrote:Ma modovi da se upload tipa promod,zombie mode,only sniper mod itd.To bi jako dobro bilo,ja sam za promod ali od toga nema nis to znam ne samo ja vec svi :mrgreen:

I ja al jbg , neće pa neće a mod promijenit nije teško ... vjerovatno ... :mrgreen:

Ma znas sta je najgore, to sto nema na ovom forumu 10 aktivni ljudi...tako da nista nece biti od toga. Da nas je vise koji se slazu sa tim mozda bi bilo i nesto a vako 3 covjeka nema od toga nista...

LokuM
Forumas
Forumas

Postby LokuM » 27 Mar 2010, 19:26

Evo slazem se ja ali i takodjer da se stavi malo i sabotage jako zanimljovo za igranje a oba tima se moraju bas potruditi,donedavno sam igrao na njemackom promod sab bilo je jako zanimljivo osim toga sto nema bezze perkova i to nego i to sto smo se jako trudili pokusavajuci se privuci plantu cak smo imali i male taktike s kojim bi im zaokupili paznju i plantali jedna mapa se cak znala igrati i do 1h :D.Ja sam uz vas za sve samo da ima nesto novo na bihnetu. Aj zz
Signaćur

Trying to succeed is having failiure as an option

amcotale
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Postby amcotale » 25 Apr 2010, 20:11

100% sam uz vas momci al mi svi(ukljucujuci admine)znamo da od toga nema nish.Lokum rodjo i ja sam za promod sabotage mislim sd i sab su najjaci gametypes u cod4 eh jos na promodu pa gdje bi nam bio kraj :D.Sto zeberde kaze snip only i zombie mislim snip only je ok al zombie?!?! wtf ono mislim nema goreg moda bolje mi je na shipment 15v15 igrat tdm nego to Oo.Nove mape?Dobro to mi je vise manje nebitno mada bi bilo lijepo pokoju novu mapicu da ubace al ode limmit ovaj jadni dok skinem mapu od 40 mb mislim to mi je 10-15 pijesama downloadovat :D.Ali za gametypes i nove servere sam ZA! toliko od mene cus :D

dinkoooo
CoD Admin

Postby dinkoooo » 26 Apr 2010, 18:27

Pro mod server je bio oko 6 mjeseci dignut i zjapio je prazan niko nije igrao na njemu a neki su mozak popili dok se nije hosto, tako da mislim da je ta priča oko pro moda završena.
Što se tiče mapa mislim da bi se mogle ubacivati mapa po mapa da se vidi reakcija igrača pa one koje valjaju ostaviti o one koje nisu dobre zbrisati naravno uz ove standardne mape koje kad dođu na red pola igrača izađe sa servera.
Umjesto pro moda moj bi prijedlog bio da se digne neki snip only server mislim da bi to bilo super. :mrgreen: :mrgreen:
Image
Bihnet Call Of duty Admin

ultranova12345
Ovisnik
Ovisnik

Postby ultranova12345 » 26 Apr 2010, 21:32

dinkoooo wrote:Pro mod server je bio oko 6 mjeseci dignut i zjapio je prazan niko nije igrao na njemu a neki su mozak popili dok se nije hosto, tako da mislim da je ta priča oko pro moda završena.
Što se tiče mapa mislim da bi se mogle ubacivati mapa po mapa da se vidi reakcija igrača pa one koje valjaju ostaviti o one koje nisu dobre zbrisati naravno uz ove standardne mape koje kad dođu na red pola igrača izađe sa servera.
Umjesto pro moda moj bi prijedlog bio da se digne neki snip only server mislim da bi to bilo super. :mrgreen: :mrgreen:

A jeste li digli novi server ili ste stavili promod na vec postojece servere ?

Return to “Podrška”